سومین کنگره بین المللی عمران , معماری و شهرسازی معاصر

توسط0
25
سومین کنگره بین المللی عمران , معماری و شهرسازی معاصر

معرفی کنفرانس

 دانشگاه صنعتی مراغه، با توجه به برگزاری موفق دوره اول، در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی ، “سومین کنگره بین المللی عمران , معماری و شهرسازی معاصر”  را برگزار نماید.

اين کنفرانس به دنبال آن است كه با گردهم آوردن صاحب نظران، انديشمندان، دانشگاهيان، سياستگذاران و مديران، سازمان هاي ذي ربط و علاقه مند، و متخصصان و علاقه مندان موضوع عمران ، معماری و شهرسازی ، به تبيين مفاهيم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مذکور باشد.

اين کنفرانس فرصتي براي گردهمايي صاحبنظران، متخصصان وانديشمندان در حوزه عمران، معماری و شهرسازی است. برگزاري اين کنفرانس امكان تبادل نظر و ايجاد ارتباط علمي با دانشگاه ها و مراكز تخصصي کشور و جهان در زمينه مفاهيم مشترك و مرتبط با محورهاي کنفرانس را فراهم می سازد.

بر اين اساس با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید. با شرکت در برنامه های متنوع اين کنفرانس در اين رويداد مهم بين المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

تمدید مهلت ارسال مقالات

با توجه به استقبال گسترده اساتید ، پژوهشگران ، کارشناسان و دانشجویان سراسرکشور از سومین کنگره بین المللی  عمران ، معماری و شهرسازی معاصر و درخواست های مکرر نسبت به تمدید مهلت ارسال مقالات بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به تصمیم شورایعالی کنفرانس مهلت ارسال مقالات کامل  تا  ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۸ تمدید گردید. شایان ذکر است کلیه پژوهشگرانی که تا کنون موفق به ارسال مقالات خود نگردیده اند می توانند مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقاله) خود را حداکثر تا تاریخ فوق الذکر از طریق سامانه کاربران سایت ارسال نمایند

تاریخ های مهم

آخرین مهلت ارسال مقالات : ۲۵ آبان ماه ۹۸
اعلام نتایج داوری مقالات : ۲۷ آبان ماه ۹۸
آخرین مهلت ثبت نام : ۳۰ آبان ماه ۹۸
کنفرانس : ۵ دی ماه ۹۸

آدرس سایت مرتبط: cautech.ir

با عضویت در خبرنامه رسانه هنر و معماری ساباط از تازه ترین رویداد های دنیای هنر و معماری مطلع شوید.

سومین کنگره بین المللی عمران , معماری و شهرسازی معاصر
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

7 + چهار =

دیدگاه شما